Metaliniai laiptai ir jų konstrukcijos

Metaliniai laiptai - tvirtas, ilgaamžiškas, patikimas, kokybiškas ir racionalus sprendimas vidaus ir lauko erdvėms. Kokybiški laiptai kiekvienam objektui suteikia pridėtinės vertės, ypač tuomet, kai metalinius laiptus galima suprojektuoti pagal kiekvieno Kliento individualius poreikius ar dizainerių brėžinius. Užsakovui, kuriam reikalingi metaliniai laiptai, pirmiausia suteiksime profesionalią konsultaciją, kad būtų pasiektas racionaliausias metalinių laiptų sprendimo būdas. Siūlome platų ir įvairų metalinių laiptų asortimentą.

Metaliniai laiptai
Metaliniai laiptai

Metaliniai laiptai ir jų privalumai:

Turbūt daugelis esate patyrę tą jausmą, kai laiptai sugirgžda ne laiku ir ne vietoje? Greičiausiai tai patyrė ne viena, dabar skaitanti mama, ką tik užmigdžiusi savo mažylį. MasterWeld įmonės metaliniai laiptai - tai garantija Jums, kad negirdėsite jokio nemalonaus laiptų girgždesio.

Nesideformuoja - metalas yra atsparus aplinkos poveikiui, tad metaliniai laiptai tarnaus Jums ilgus dešimtmečius, o jų forma visiškai nepakis.

Ilgaamžiški - metaliniai laiptai tarnauja visą gyvenimą. Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui.

Metalinės konstrukcijos dera prie visų interjerų. Metalas - prabangos ženklas, tad nusprendę, kad metaliniai laiptai puikiai tiks Jūsų namuose būsite labai originalūs bei išskirtiniai.

Procesas nuo užklausos iki gaminio

Konsultacija

Susisiekite su mumis ir mes pakonsultuosime jus nemokamai apie laiptus. Turėkite viziją, matmenis ir erdvės nuotrauką pirminei konsultacijai.


Išmatavimai

Nemokamai atvykstame į vietą, kad paimti tikslius matmenis, išklausyti jūsų poreikius ir patarti geriausią sprendimo variantą.


Sutartis

Darbus atliekame tik pasirašius sutartį ir gavus avansinį mokėjimą. Laiptai yra gaminami individualiai, tad klientui persigalvojus jų jau niekur nepanaudosi.


Projektavimas ir gamyba

Reikia paskaičiuoti ir suprojektuoti geriausią laiptų variantą pagal užsakovo poreikius. Laiptų gamyba yra vienas ilgiausiai trunkančių (1 - 3 savaitės) ir kruopščiausių darbų. Jame svarbus kiekvienas milimetras, kad viskas galutiniame rezultate būtų nepriekaištinga.:


Laiptų dažymas

Pagamintas metalines laiptų konstrukcijas galime nudažyti milteliniu būdu. Spalva pasirenkama iš RAL paletės. Gaminio dažymas užtrunka apie 1 - 2 savaites.


Montavimas

Savo gaminius montuojame užsakovo erdvėse. Montavimas, priklausomai nuo konstrukcijos sudėtingumo, trunka 1 - 2 dienas. Montavimo laikas derinamas iš anksto, kartais montuoti tenka ir savaitgaliais, kad klientui būtų patogu. Atlikus montavimo darbus apmokama likusi suma.
Lauko laiptai

Laiptai lauke naudojami tiek privačiuose namuose, tiek visuomeniniuose pastatuose, o dar dažniau metaliniai laiptai matomi evakuacinio išėjimo pašonėje.

Laiptų konstrukcijoms, kad ir kur jos būtų naudojamos, dažniausiai pasirenkamas yra juodas plienas, nerūdijantis plienas, cinkas ar aliuminis.

Lauko laiptų pakopos, dažnu atveju, metalinės grotelės. Kodėl visa konstrukcija metalas? Metalas nepavaldus laikui, jis nereikalauja daug priežiūros. Lauko laiptų pakopos dažniausiai gaminamos iš metalinių grotelių, tai ne tik saugumas, tačiau ir purvo pašalinimas iš batų padų, iki kol pasiekiama uždara patalpa.


Vidaus laiptai

Vidaus laiptai - galvos skausmas naujakuriams. Nors vieta laiptams yra numatoma dar namo statybų pradžioje, retas kuris tada kreipiasi ir į laiptų gamintoją. O laiptų gamintojas turėtų įsikišti jau tada, kai yra svarstoma vieta, kurioje gi bus tie laiptai.

Kam? Tam, kad laiptai turi specialius reikalavimus, norint, kad jie būtų patogūs ir saugūs. Negali skirtis pakopų aukščiai, todėl laiptų matavimas yra labai kruopštus darbas.

Dažnai, kai norima "sutaupyti" yra kreipiamasi į individualius asmenis, o ne įmones, kurie gal būt nėra visai patyrę laiptų gamintojai ir galvoja, kad keli milimetrai, šen ar ten, nieko nepakeis. Deja, bet laiptuose negali būti paklaidų.

Jei planuojate laiptus naujuose namuose, jų karkasą montuokite kol dar nėra atlikta vidaus apdaila. Jūs nepasigailėsite, o meistras, tikėtina, kad dar ir pagirs jūsų pasirinkimą.

Apie mus

Mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją ir patarsime koks laiptų ar turėklų gamybos sprendimas yra geriausias. Laiptai ir turėklai atlieka ne tik funkciją, bet suteikia išskirtinį vaizdą Jūsų namams. 

Susisiekite

Adresas: Meistrų g. 13, Vilnius 02189

Mob. Tel. 865659866

Rekvizitai

Įmonės kodas: 305244577

PVM mokėtojo kodas: LT100012628311

A. s. LT897044060008310135

Mūsų projektai

D.U.K

1. Kokia laiptų kaina?

Laiptų kaina kiekvienam objektui skaičiuojama individualiai. Kai ieškote gamintojo, visada turėkite preliminarius matmenis, esamos erdvės nuotrauką ir įsivaizduojamą galutinį rezultatą.

2. Kiek laiko užtrunka pagaminti ir sumontuoti laiptus?

Optimalus gamybos terminas visose įmonėse yra 4 - 6 savaitės. Tačiau jis gali trumpėti/ilgėti nuo tam tikrų rodiklių: jei reikia tik gaminio, terminas gali būti ir savaitė, o jei reikia pagaminti, nudažyti ir sumontuoti - terminas gali ir pailgėti, priklausomai nuo konstrukcijos sudėtingumo.

3. Ar gaminate turėklus?

Taip. Galime pagaminti ir laiptus, ir turėklus. Prieš teikdami užklausas nepamirškite, kad gamintojams ir jums bus lengviau bendrauti, kai turėsite preliminarius matmenis, esamos erdvės nuotrauką ir pageidaujamo gaminio pavyzdinę nuotrauką.

4. Ar gaminate medines pakopas?

Ne. Mūsų įmonė užsiima tik metalinių konstrukcijų gamyba.

5. Ar dirbate visoje Lietuvoje?

Mūsų produkcijos kokybės ir kainos santykis yra konkurencingas, tad galime gaminti produkciją visoje Lietuvoje. Tačiau įvertindami, kelionių kaštus dažniausiai rekomenduojame klientams ieškoti gamybininkų iki 50 km spindulio nuo objekto vietos.