Metaliniai turėklai

Turėklai namuose ar lauke yra neatsiejama laiptų dalis. Be turėklų būtų sunku, nepatogu ir net pavojinga lipti laiptais.  Pagrindinė turėklų funkcija - saugumas, tačiau šiai dienai, jie atlieka ir nemenką interjero puošybos vaidmenį. Turėklų dizainą galimą suprojektuoti patį įvairiausią, tačiau reikia nepamiršti, kad visi gaminiai turi atitikti ir saugumo reikalavimus. Mes visada rekomenduojame klientams kreiptis į specialistus ne paskutinę minutę, o jau tuomet, kai yra žinoma, kad reikės turėklų. Jei įvertinsite viską iš anksto, sutaupysite daugybę pinigų, laiko ir sveikatos.

Kalviški turėklai
Kalviški turėklai
Lauko turėklai
Lauko turėklai
Turėklai su tinklo užpildu
Turėklai su tinklo užpildu
Turėklai pagal užsakymą
Turėklai pagal užsakymą
Turėklai "chaosas"
Turėklai "chaosas"


Kalviški turėklai

Galime pagaminti turėklus su kalviškai elementais pagal Jūsų pasirinktą dizainą. Šio tipo turėklai pagyvina interjerą ir labai tinka lauko erdvėms. Jei turėklai puoš namus, nebūtina visų turėklų daryti iš kalviškų elementų, tačiau įterpus vieną kitą elementą, turėklai   įgyją visai kitokį vaizdą.
Lauko turėklai

Gaminame didelius ir mažus turėklus lauko erdvėms ir lauko laiptams. Lauko turėklams dažniausiai pasirenkamas paprastas grotų dizainas, tačiau nėra vieno standarto, kuris tiktų visiems objektams. Rinkitės dizainą, kurio vaizdas tenkintų jus.


Turėklai su tinklo užpildu

Išskirtinai ir prabangiai atrodantys turėklai su tinklo užpildu yra ne tik saugūs, tačiau ir suteikiantys išskirtinumo interjerui. Tinklo užpildo pasirinkimas yra gana platus: nuo itin smulkaus iki gana stambaus, todėl galite išsirinkti Jums labiausiai patinkantį variantą.
Jūsų projektuoti turėklai

Pagaminsime turėklus tokius, kokių pageidaujate. Nors dažniausiai užsakomi turėklai yra "chaosas", turėklai su tinklo užpildu ar paprastos grotos, tačiau jei klientas pageidauja, mes galime padaryti turėklus ovalo ar stačiakampio formos, grotų tarpus užpildyti papildomais metalo strypais.Turėklai "chaosas"

Vienas populiariausių šių dienų turėklų dizainų yra "chaosas". Šis, atrodytų, paprastas ir lengvas dizainas tinka visiems interjero stiliams. Iš pažiūros, tai chaotiškai išdėstyti vamzdeliai turėklo viduje, tačiau jie taip pat yra išdėstomi ne bet kaip, o taip, kad tarpai esantys tarp strypų būtų saugūs.

TEIRAUTIS

Pateikite Jus dominančius klausimus ir mes netrukus susisieksime

Metaliniai turėklai
Metaliniai turėklai

Ką reikia žinoti apie turėklus?

Laiptų turėklai - ne tik saugumas, tačiau ir namų puošmena. Šiandien, kai dauguma klientų statosi namus ar perka kotedžus, dažnai yra susiduriama su problema, kad apie turėklus imama galvoti tik tada, kai jau viskas padaryta.

Turėklų tvirtumas daugiausiai priklauso nuo to, kur jie montuojami, į kokį pagrindą tvirtinsis. Tad jei ruošiatės statybų darbams, o jūsų namuose reikalingi turėklai, iškarto pasikonsultuokite su turėklų gamintojais, kad ateityje jie turėklą galėtų sumontuoti ten, kur pageidaujate jūs, o ne kur leidžia atlikti statybos darbai. Kodėl? Todėl, kad turėklus norėsite atitraukti kuo daugiau į laiptų pakraštį ar "priglausti: prie sienos. Jei tose vietose bus paliktos tuščios erdvės ar tiesiog GKP, turėklas nesilaikys. Dar tiksliau, jums jį sumontuoti galima, tačiau tikėtina, kad anksčiau ar vėliau nutiks nelaimė.

Turėklų kainos

Turėklai
Turėklai

Esminis klientų klausimas: kiek kainuoja turėklai? Visi žinome, kad kaina yra labai svarbus rodiklis, kad nesinori permokėti. Tačiau kaip bebūtų, kainos itin svyruoja. Vieni turėklai kainuoja daugiau, kiti mažiau. Kainų svyravimai niekaip nesusiję su gaminio kokybę. Kad ir kokius turėklus pasirinksite (medinius, stiklinius, kalviškus, mišrius), tikėtina, kad visi jie atliks savo funkciją taip pat gerai.

Tai kodėl gi kainos taip svyruoja? Atsakymas paprastas: konstrukcijos sudėtingumas. Jei turėklas yra tiesus, be užsukimo, be įdomesnių detalių, ir vieta montavimui paranki, tai ir turėklo kaina bus nedidelė. Tačiau jei turėklas kyla pakopomis (kartais jos nebūna identiškos),  sukasi laiptais į viršų, montavimo darbai vyksta "ekstremaliomis" sąlygomis - kaina kyla. Ir tai galioja visų rūšių gaminiams - mediena, stiklas, metalas.

XXI amžiuje žmonės dažniau ieško metalinių turėklų, nes kainos, kokybės ir ilgaamžiškumo santykis yra geriausias. O ir metalas dera prie bet kokio interjero. Kodėl yra išvardinta tiek daug metalinių turėklų pliusų, jei kainos visų tipų turėklų panašios? Nes metalas yra lengviau prižiūrimas, jei yra uždarose erdvėse, tai viskas kas jam gali nutikti, stambiagabaričių daiktų nešimo metų nubrauktas dažų sluoksnis. Visi kiti turėklai gali dūžti (tam reikia pasistengti, tačiau pagavus gerą kampą nereikia ir didelės jėgos), lūžti, deformuotis.

Tad jei jūsų projektuose nusimato turėklai, pagalvokite apie juos dar tik prasidedant darbams. Pasikonsultuokite su skirtingais specialistai, kad priimtumėte patį geriausią pasiūlymą jums. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo greičiau galėsite apsispręsti.